Meie rada

forest-438432_1920

Inimeste teod päikese all juhinduvad nende väärtustest, mõtetest ja pürgimustest. Vastavalt oma ideaalidele tahab iga inimene luua midagi ilusat, kasulikku ja imetlust väärivat.

Meie leidsime, et suudame luua tooted, millised ühendavad eneses traditsioonid, ilu, mugavuse ja loodusläheduse. Kui midagi teha, siis teha hästi ja eeskujulikult. See on meie rada.

Erakordselt mõnus on võtta ilusa pakendiga pudelist salvi ja määrida nahale ning samal ajal teada, et see on samadest väekatest osistest, milliseid kasutasid Põhjamaade rahvaste mehed ja naised juba sada, viissada, tuhat ja mitu tuhat aastat tagasi.

Me oleme valinud välja osised, milliste kohta ka tänapäeva teaduslikud uuringud leiavad positiivseid omadusi ja ei lähe kuidagi teaduse väidetega vastuollu või vastasseisu. Tahame olla alternatiiviks lähenemisviisile, kus ainult sirgjoonelise keemilise sünteesiga saadud ja põhiliinis massturundusega pakutavates toodetes nähakse mõtet.

Selgituseks salvi ja kreemi erinevuse kohta

Nahahoolduses kasutatakse salve ja kreeme. Toodete kasutajale on oluline teada, et need erinevad oluliselt. Salv ei täida kreemile pandud ootusi ja vastupidi. Erinevus kreemide ja salvide vahel seisneb toote koostises olevas vee hulgas. Kreem on peamiselt veepõhine, kuid salv põhineb õlil. Tänapäeva kreemides on õli üsna vähe.

Kergema konsistentsiga kreeme on kergem nahale kanda kui rasvasemaid ja paksema tekstuuriga salve. Kreemid imenduvad kiiremini, toites ja turgutades nahka. Teisest küljest soodustavad kreemid naha kuivust, millest tulenevalt võiks neid eelistada rasvase-rasuse naha puhul. Salvid seevastu moodustavad naha pinnale kaitsva kihi, mis seob naha loomulikku niiskust ja pakub pikemaajalist kaitset, seda eriti kuivale nahale.

fire-4387886_640