LOODU pakub iidsete ja looduslike osistega juba 20 toodet

LOODU toob vanas esivanemate kasutuses hea kuulsuse omandanud looduslikud osised tänapäevases ja hügieenilises vormis nüüdisaja inimeseni. Tipptehnoloogilised uuringud on sageli neis osistes leidnud teaduslikult põhjendatud toimega omadusi.

LOODU usub, et traditsioonides on peidus eriline iidne ja seletamatu tarkus. Tooted on puhtad sünteetilistest osistest ja naftakeemiast. Me eelistame salve kreemidele, sest salvid on olemuselt palju iidsem tootevorm kui kreem ja ei eelda sünteetilisi koostisosi.

Moodsal inimesel on LOODU toodete kaudu võimalus saada osa looduse poolt pakutavatest lahendustest. Elades ise põhjamaal paneme suuremat rõhku põhjamaade looduse saadustele.  Kadakas on puu, mida seostatakse põhjamaade rannikualadega ja kasutati iidsel ajal püha puuna läbisegi nõidumises ja tervendamises, mis olid omavahel põimunud tegevused. LOODU on kadakale toetudes valmistanud Kadakasalvi, Huulepalsami ja Kadakasiirupi.

Äsja sai LOODU valmis veel kümme uut toodet ja toodete arv ulatub nüüd 20-le. Peale kadaka on looduslähedased tooted valmistatud nõgesest, kummelist, sookailust, kanepist, mustikast, kuusest, kasetõrvast ja paljudest teistest hästituntud ja meeldejäävalt lõhnavatest looduslikest saadustest, mida tänapäeval enam siiski kasutada ei osata. Andke loodusele võimalus!

Uutest toodetest saab kiire ülevaate siin: https://loodu.ee/kaup/

LOODU tooteid saab osta erinevatest kohtadest. Peamised tooted on leitavad Apotheka Viru Keskuse ning Kristiine keskuse apteekidest ning mõnest teisest Apotheka apteegist ning Apotheka Netiapteegist https://www.apotheka.ee/

Lisaks tasub veel saadavust otsides vaadata mahekaup.eu lehele ja poodi https://www.mahekaup.eu/