Baaskreem

10.10

  • 100% looduslik
  • Sheavõi
  • Kookosõli
  • Letsitiin
  • Taruvaik
  • Suurus 150 ml
  • Sünteetika- ja lõhnaainetevaba
  • Valmistatud Eestis
Kasutamine:

Kanda hooldust vajavale nahale vastavalt vajadusele. Sobib alla 3-aastastele lastele.

Koostis:

Vesi, päevalilleletsitiin, oliiviõli, kookosõli, sheavõi, taruvaik, etanool.

Koostisosad INCI nimedega

Aqua, Lecithin, Olea Europaea Fruit Oil, Cocos Nucifera Oil, Butyrospermum Parkii Butter, Propolis Extract, Alcohol.

Detailne kirjeldus:

Kaitsev ja niisutav, 100% looduslik. Sünteetikavaba kreem näo ja keha hoolduseks.

Avatuna hoida jahedas.

Tundlikule nahale mõeldud neutraalset tüüpi kreem, mis on valmistatud ilma sünteetiliste säilitusainete, naftakeemiatoodete ja emulgaatoriteta. Selle poolest eristub suuremast osast saadaolevatest kreemidest.

Sobib naha kaitsmiseks, eriti stressis, allergilise ja tundliku ning kuiva naha puhul. Hea nahale kanda pärast sünteetiliste ja keemiliselt valmistatud toodete kasutamist. Sobib suuremate kehapindade katmiseks. Erinevalt Loodu poolt pakutavatest salvidest toetub koostis veele, mille sisaldus tootes on ligi 64%.

Koostis on turvaline, spetsiaalsete lõhnaaineteta ning sobib alla kolmeaastastele lastele. Kuid toode ei sobi neile, kellele on sobimatu väike kogus mesilaste toodetud loodusest pärinevat taruvaiku.

LOODU Baaskreem sisaldab lisaks veele sheavõid, kookosõli, letsitiini, oliiviõli ja taruvaiku. Koos taruvaiguga on sissepanekul ka väike kogus alkoholi. Sheavõis rohkelt sisalduv oleiinhape kuulub omakorda oomega-9-rasvhapete hulka, millised aitavad nahal taastuda ja säilitada nooruslikku ilmet.

Sheavõi niisutab, pehmendab ja kaitseb nahka. Samuti aitab sügeluse, pragude ja valulikkuse vastu. Kasutatakse pidades silmas vananemisvastaseid ja põletikuvastasteseid omadusi. Häid tulemusi on näidatud ekseemi puhul. Teisalt oleiinhape võib soodustada rasu tootmist ja sheavõi olla seega mittesobiv aknelisele nahale.

Kookosõli on heade nahka niisutavate ja toitvate omadustega, mistõttu on laialdaselt kasutatud kosmeetika valdkonnas.

Päevalilleletsitiin aitab tootel saavutada ühtlase konsistentsi, kuid võib anda tootele spetsiifilise lõhna koos taruvaiguga. See on omamoodi kaasnev omadus või kompromiss, mis tuleneb sünteetiliste ainete mittekasutamisest. Kõigile ei pruugi see meeldida. Kui toode on looduslähedane, siis ta ongi omamoodi ja looduslähedane.

Osiste kohta lähemalt loe siit:

Sheavõi, Kookosõli, Letsitiin, Oliiviõli, Taruvaik, Etanool