Kummelisalv

5.50

  • Nahka pehmendav, niiskust siduv ja nahaärritust rahustav salv tundlikule ja/või karedale nahale
  • Sobib beebidele ja lastele
  • Sobib ketendavale nahale
  • Kummel
  • Mesilasvaha
  • Sünteetika- ja lõhnaainetevaba
Pakendis:

50 ml.

Kasutamine:

Kanda hooldust vajavatesse kohtadesse nahal.

Koostis:

Rapsiõli, viinamarjaseemneõli, mesilasvaha, kummeliekstrakt.

Koostisosad INCI nimedega

Brassica Napus Seed Oil, Vitis Vinifera Seed Oil, Beeswax, Chamomilla Recutita Extract.

Detailne kirjeldus:

Suvel leidub küllalt nahka ärritavaid väliseid mõjusid. Ärritunud naha rahustamiseks soovitame kasutada LOODU Kummelisalvi 50 ml. Kummeli (teekummeli ehk Chamomilla recutita) kasutusvõimalused jagunevad kolme peamise suuna vahel:

  1. Ärritunud ja punetavale nahale. Kummeli põletikuvastased omadused tõi välja juba Avicenna ja kummel sobib nii punetava, ärritunud, ketendava ja kareda naha puhul. Näiteks imikute mähkmeallergia, ekseemi või muude allergiate ning sügeluste, päikesepõletuste ja löövete rahustamiseks. Teekummel on üks enim tuntud ja kasutatud ravimtaimi.
  2. Eriti kuivale nahale. Kummeli erijoon on, et see sobib eriti hästi kuiva, õrna ja tundliku naha hoolduseks. Veel parema efekti saavutab kummelisalviga, mis püsib võrreldes kreemiga kauem nahapinnal, nii et kummel saab toimida, aitab taastada naha loomulikku niiskust ja ei sisalda vett.
  3. Kummelile annavad vägevuse antioksüdandid, mis neutraliseerivad vabade radikaalide kahjulikku ja nahka vanandavat toimet. Kummel annab nahale nooruslikuma väljanägemise toetades naharakkude uuenemist piirates sellega vagude teket.

Loodu Kummelisalv 50 ml on pumppudelis ning seetõttu hügieenilisem ja mugavam kasutada. Toode ei sisalda sünteetilisi koostisosi, häirivaid lõhnaaineid ega eeterlikke õlisid. Tootes on kasutatud meeldivat mesilasvaha ja kerget ning imenduvat viinamarjaseemneõli. Mesilasvaha aitab pinnal niiskust paremini kinni hoida.

Kummel on legendaarne naha ärrituse ja kergemate nahapõletike (sh.päikesepõletuse) leevendaja, mida on kasutatud ka naha pindmiste haavade ja paisete korral. Viinamarjaseemneõli imendub kiiresti, niisutab, pehmendab ja pidurdab vananemisilminguid. Mesilasvaha annab meeldiva katvuse nahale ning moodustab kihi, mis aitab säilitada niiskust ja vähendada kuivamist. Samuti soodustab mesilasvaha naharakkude kasvu. Rapsiõli polüküllastumata rasvhapped toetavad naha keramiidide ja kollageeni moodustumist nahas ning hoiavad seeläbi ülal naha tervet struktuuri. Rapsiõlis sisalduv looduslik E-vitamiin on nahale kasulik antioksüdant, mis parandab naharakkude hapnikuvahetust ning tugevdab kapillaare.

Osiste kohta lähemalt loe siit:

Kummel, Viinamari, Mesilasvaha, Rapsiõli.