Kadakasiirup

4.10

  • Kadakas
  • Netokogus: 244 g
  • Valmistatud Eestis
Kasutamine:

Kadakasiirupi lisamine aitab anda toidule-joogile huvitava pühademaitse. Eriti seostatakse seda jõuludega oma maitse ja lõhna pärast.

Kadakasiirupit kasutatakse noortepärase piimakohvi late ja espresso valmistamiseks. Kui sageli lisatakse kohvile karamellisiirupit, siis antud juhul tuleks lisada kadakasiirupit. Soovitame proovida. Samuti võib kadakasiirupit lisada teele, kokteilidele ja alkoholivabadele mokteilidele. Siirupi kasutus sarnaneb vahtrasiirupi kasutusaladele. LOODU Kadakasiirup on toodetud ehtsast eestimaisest kadakast.

Sobib teelusikaga sissevõtmiseks kolm korda päevas. Võib lisada jäätisele, jookidele, marinaadidele, magustoitudele ja küpsetistele. Enne kasutamist loksutada! Viis teelusikatäit ehk 25 ml toodet sisaldab 549 mg kadakavõrseid.

Kadakas on traditsiooniline maitse, sest vanal ajal lisati seda õlleteole ja kadakamarjapõhine on džinni koostis ja nimetus. Tihti on täitsa uus ja huvitav asi tegelikult põhjalikult unustatud vana.

Koostis:

Koostisosad: suhkur, vesi, kadakavõrsed (1,8%).

Toitumisalane teave (100 g):
Energiasisaldus 1198kJ/282kcal (14,1% päevasest võrdluskogusest)
Rasvad, sh:

Küllastunud rasvhapped

0,73g (1,0%)

0,27g (1,4%)

Süsivesikud, sh:

Suhkrud

68,8g (26,5%)

67,8g (75,3%)

Valgud <0,10g (0,2%)
Sool 0,01g (0,2%)
Detailne kirjeldus:

Siirup kadakavõrsetest ja suhkrust.

Toodetud käsitööna Eestis

LOODU Kadakasiirupit sobib kasutada magusates ja mittemagusates kastmetes, liharoogades, marinaadides, küpsetistes ja täidistes. Samuti pannkookidega söömiseks, salatikastmes, vinegretis, riisipudingus, jäätise sees või peal kastmena, jogurti maitsestamiseks ning alkoholita ja alkoholiga kokteilides, kus võib asendada alkoholivaba osisena džinni, või limonaadides. Sobib peekoni, singi ja tomatikastmega, mistõttu on huvitav kasutada pastakastmes. Võib lisada kuumale teele magustajana. Kasutus sarnaneb vahtrasiirupi kasutusele.

Arvame, et meie toode aitab üksluisesse päeva tuua uut maitset ja elamust. Kadakase väe saamiseks võib toodet sisse võtta teelusikaga kolm korda päevas. Viis teelusikatäit ehk 25 ml toodet sisaldab 549 mg eestimaiseid kadakavõrseid. Toote kogus pudelis on 244 g ja valmistatud on toode Eestis

Osiste kohta lähemalt loe siit:

Kadakas, suhkur