Kuusevaigusalv

6.00

 • Salv on mõeldud nahavigastuste, nahalõhede (kannalõhede) ja naha kuivuse hooldamiseks
 • Salv sobib ka löövete ja seeninfektsioonide hoolduseks
 • Nahka taastav, rahustav ja niiskust siduv
 • Moodustab nahale õhukese, vaiguse, õrnalt kleepiva kaitsekihi
 • Kuusevaigul on antimikroobne, põletikuvastane ja epiteelkoe uuenemist soodustav toime
 • Kuusevaik on üks meie looduse tugevamaid antiseptikuid, mida on kasutatud naha tervendamiseks iidsetest aegadest. Ta on ajaloost tuntud haavarohi, millega vanavanemad ravisid kõikvõimalikke nahahädasid. Abi on kuusevaigust saadud ka erinevate paisete, põletuste, põletikuliste haavade ja putukahammustuste korral.
 • Kuusevaik
 • Mesilasvaha
 • Suurus 15 ml
 • Sünteetika- ja lõhnaainetevaba
 • Ei ole lisatud eeterlikke õlisid
Kasutamine:

Kanda hooldust vajavatele pindadele nahale 2-3 korda päevas.

Koostis:

Rapsiõli, kuusevaik, mesilasvaha, etanool.

Koostisosad INCI nimedega

Brassica Napus Seed Oil, Picea Abies Wood Extract, Beeswax, Alcohol.

Detailne kirjeldus:

Kuusevaik sobib nahahoolduseks mikroobidega seotud juhtudel. Kuusevaik on taasavastatud iidne vahend haavade, kriimustuste, nahalõhede, seente, ekseemi, psoriaasi ja lamatiste hoolduses. Kuusevaigu kasutus pandi esmalt kirja põhjamaades. Tänapäeval läbi viidud uuringud on näidanud, et kuusevaik on tõesti loodusest pärinev antibakteriaalne, desinfitseeriv ja põletikuvastane aine. Kuusevaigus on kaliväge, sest puu toodab seda kaitseks haiguste vastu.

LOODU Kuusevaigusalv sobib kasutamiseks nahahoolduseks juhtudel, kui täieliku heaolu nautimist häirivad nahal elavad mikroobid. Näiteks aknele kalduva naha puhul ning teistel juhtudel, kus põletikuvastane toime võib kasuks tulla.

LOODU Kuusevaigusalvi tootmiseks on kasutatud Eesti metsadest kogutud ehedat kuusevaiku, mis annab tootele meeldiva lõhna. Toode põhineb meeldival mesilasvahal ja ei sisalda sünteetilisi ning naftakeemia tooteid.

Mesilasvaha annab meeldiva katvuse nahale ning moodustab kihi, mis aitab säilitada niiskust ja vähendada kuivamist. Samuti soodustab mesilasvaha naharakkude kasvu. Rapsiõli polüküllastumata rasvhapped toetavad naha keramiidide ja kollageeni moodustumist nahas ning hoiavad seeläbi ülal naha tervet struktuuri. Rapsiõlis sisalduv E-vitamiin on nahale kasulik antioksüdant, mis parandab naharakkude hapnikuvahetust ning tugevdab kapillaare.

Osiste kohta lähemalt loe siit:

Kuusevaik, Mesilasvaha, Rapsiõli.

 

Tagasiside:

Merle:

“See on väga hea, olen rahul. Eriti hästi töötab ta putukahammustusel, paistetuste alandamisel, marrastustel. Varem panin teepuuõli hammustustele ja ei näinud kiiret toimet aga kuusevaigusalv tõesti aitab. Kannan seda alati kaasas.

Ma olen rahul juba sellepärast, et varem, kui on need väiksed mustad putukad hammustanud, kes jätavad paistetuse ehk siis tekib tugev allergia ja kõik on ümbert kuum, siis perearst soovitas määrida hormoonkreemiga aga ükspäev lihtsalt katsetasin kuusevaigusalviga ja see võttis paistetuse maha. Ja siis nägingi, et see töötab. Lastel ka.”